Pentax heeft een nieuwe waterbestendige en schok- en stofbestendige digitale camera in de Optio W-serie aangekondigd: de Pentax Optio W80.
HP heeft een zakelijke variant van de Mini 1101 netbook aangekondigd: de HP Mini 5105, die verkrijgbaar is in varianten met verschillende harddiskgroottes, displays en accu's.
Een GSM-dief in Groot-Brittannië heeft een boete gekregen van 1 miljoen pond (zo'n 1,2 mljoen euro) voor het stelen en verhandelen van 65 luxe Nokia Vertu-toestellen.
HTC introduceert vandaag in Londen een nieuwe Android telefoon, de HTC Hero; de Hero is de eerste HTC-telefoon met HTC Sense, een intuïtieve schil om snel en gemakkelijk functies op de Hero ...
Toshiba introduceert volgende maand vier nieuwe, betaalbare 'eco-laptops' in de Satellite-serie; alle modellen zijn duurzaam en het gebruik van giftige stoffen is beperkt tot een minimum.
Een 14-jarig Brits meisje dankt haar leven aan de oordopjes van haar iPod, die een blikseminslag van 300.000-volt voor haar opvingen.
Uit Amerikaans onderzoek is gebleken dat leerlingen 110 sms'jes per week versturen tijdens lesuren; dat zijn gemiddeld drie sms'jes per lesuur.
Mobiel weblog <i>MobileCowboys</i> weet deze week te melden dat Nokia met een nieuwe robuuste en waterdichte telefoon komt, de Nokia 3720.
Apple heeft bekendgemaakt dat er op op zondag 21 juni, drie dagen nadat de verkoop van start ging, al meer dan 1 miljoen exemplaren van de iPhone 3GS waren verkocht.
Sony heeft met T-Mobile een overeenkomst gesloten waarbij de telecomprovider de exclusieve partner is voor de verkoop van de VAIO P-serie inclusief internet bundel.
PortableGear heeft alle interessante (laptop)aanbiedingen van de Mediamarkt in week 26 (22 t/m 28 juni) voor je op een rij gezet.
T-Mobile heeft zijn tweede Android-telefoon officieel aangekondigd; de T-Mobile myTouch 3G is een smartphone met volledig touchscreen, WiFi, 3,2 megapixel camera en support voor Exchange.
GSM-masten zijn erg gevoelig voor regen, maar volgens onderzoekers van de Wageningen Universiteit zijn ze daardoor ook erg geschikt als neerslagmeters.
Een 59-jarige medewerker van een drankzaak in Amerika is gered door zijn mobieltje; het toestel blokkeerde een messteek van een overvaller.
Sony heeft een nieuw model in de VAIO-serie geïntroduceerd; de VAIO NW-modellen beschikken over een 15,5" display en een Blu-ray drive.
Apple is niet blij met de mogelijkheid die Palm biedt om iTunes op de Palm Pre te synchroniseren; in de toekomst zal Apple dit mogelijk onmogelijk maken.
BelCompany houdt een actie waarbij je je oude mobieltje kan inleveren; de prijzen die je echter voor je oude telefoon ontvangt zijn bijna schandelijk laag.
Martin Cooper, de inmiddels 80-jarige bedenker van de mobiele telefoon, heeft een prestigieuze Spaanse prijs voor communicatie gewonnen.
De 15-jarige Amerikaanse Kate Moore heeft 50.000 dollar gewonnen in een door LG georganiseerde Amerikaanse sms-wedstrijd.
Gisteren leek er een klein relletje te ontstaan om de thuiskopieheffing; de industrie was er blij mee, maar de Consumentenbond benadrukte even later dat downloaders geen criminelen zijn.
LG heeft bekendgemaakt dat de LG GD900 Crystal, een transparante touchscreen-telefoon, vanaf eind juni in Nederland verkrijgbaar is voor een adviesprijs van 499 euro.
LG heeft deze week op de CommunicAsia Expo drie nieuwe toestellen aangekondigd: de full-touch LG GT500, de LG GW550 met qwerty-toetsenbord en de LG GW520.
T-Mobile heeft vandaag de prijzen van de Apple iPhone 3G S aangekondigd; tevens kondigde T-Mobile de start van de officiële voorverkoop vanaf 19 juni aan.
Torrentsite The Pirate Bay heeft eerder deze week tijdelijk de homepage omgedoopt in "The Persian Bay" om de opstandelingen in Iran te ondersteunen.
Disney gaat in samenwerking met de Taiwanese fabrikant Asus eigen netbooks uitbrengen; deze 'Netpals' zijn speciaal geschikt voor kinderen.
Op internet is het gerucht opgedoken dat Vodafone en Nokia later dit jaar komen met een kleinere editie van de Nokia N97 - de Nokia N97 Mini.
Na een Transformer die kon transformeren in een laptop is op internet nu ook een Transformer opgedoken die kan veranderen in een camera.
Sinds de introductie van de Samsung NC10 netbook in oktober 2008 heeft Samsung wereldwijd meer dan 1 miljoen exemplaren ervan verkocht.
De coach van het vrouwenvoetbalteam van Le Moyne College in Syracuse in de VS is opgestapt nadat hij beschuldigd is van het versturen van seksistische sms'jes naar een 16-jarig meisje van de ...
RIM heeft de BlackBerry Tour 9630 - voorheen bekend onder de codenaam Niagara - vandaag officieel aangekondigd; de Tour is een zeer compact en licht BlackBerry-model.
Vanaf heden is het mogelijk om de originele stem van Homer Simpson als navigatiestem op je TomTom te gebruiken; leuk is dat Homer zijn geheel eigen commentaar bij de routeaanwijzingen geeft.
Gisteravond lanceerde Samsung het langverwachte nieuwe vlaggenschipmodel: de Samsung Jet (S8000); PortableGear zet alle nieuwste snufjes die erop zitten op een rij.
Naast de Samsung Jet heeft Samsung vanavond naast de B7610 Omnia Pro nog drie nieuwe Omnia-modellen aangekondigd: de Omnia II, de B7300 Omnia LITE en de B7320 Omnia Pro.
Packard Bell heeft de EasyNote TR85 geïntroduceerd, een nieuwe modieuze 15,6" laptop, die voor zijn design en stijl geïnspireerd is door een samenwerking met de Italiaanse auto-ontwerper Pininfarina. ...
Zoals verwacht kondigt Samsung vandaag enkele nieuwe topmodellen; hoewel de presentatie pas vanavond in Londen is zijn er toch al enkele modellen uitgelekt, waaronder de Samsung Jet.
Samsung heeft in Singapore officieel de Samsung Omnia Pro - eerder ook wel bekend als de Samsung B7610 Louvre - onthuld; dit is het eerste Omnia-model met een uitschuifbaar qwerty-toetsenbord. ...
Ze verkeerden al lange tijd in het geruchtencircuit op internet, maar vandaag heeft Nokia dan officieel de Nokia E72 en de Nokia 5530 XpressMusic - de opvolger van de 5800 XpressMusic - aangekondigd. ...
Aan de vele geruchten over Samsungs nieuwste high-end toestellen lijkt maar geen einde te komen; nu kan echter één van de geruchten geschrapt worden, want de Omnia Pro en B7610 Louvre zijn ...
Bij de verkiezingen in Iran - die discutabel waren - zijn rellen uitgebroken; naar aanleiding hiervan heeft de Iraanse overheid het GSM-verkeer verstoord.
Een rechter in Israël heeft bepaald dat Joods-orthodoxe reddingswerkers op de Sabbat - de Joodse rustdag - oproepen op hun mobieltje mogen beantwoorden met hun tanden.
Id Software brengt speciaal voor de iPhone en iPod touch een nieuwe Doom-titel uit: het spel heeft een nieuwe verhaallijn en is gebaseerd op de engine van Doom 3.
Samsung heeft de E1107 Crest Solar aangekondigd, een budget-telefoon met zonnepanelen aan de achterzijde, zodat hij gebruik kan maken van zonne-energie.
Er is weer een nieuwe afbeelding van de Samsung B7610 Louvre, een Windows Mobile smartphone, uitgelekt en ook zijn er ditmaal meer specificaties bekend geworden.
Nokia brengt Dance Fabulous, een dans- en muziekgame, voor N-Gage uit; tevens is dit de eerste mobiele game waarin een nieuwe artiest wordt geïntroduceerd.
Fujitsu heeft de Fujitsu F-09A geïntroduceerd, een toestel met een bijzonder uitschuifbaar en draaibaar 3,4 inch display waarop je ook televisie kan kijken.
Samsung heeft een nieuwe 17,3-inch laptop in de R-serie aangekondigd: de Samsung R720, een notebook met een Intel Centrino 2-processor en de nieuwe ATI Mobility Radeon HD4650-grafische kaart. ...
Nokia is bezig met de ontwikkeling van een mobiele telefoon die je niet hoeft op te laden - het toestel haalt zijn energie uit elektromagnetische radiogolven.
21 juni is het Vaderdag; ter gelegenheid hiervan krijgen Ben abonnees tijdelijk 15 extra sms'jes en/of belminuten om met hun vader bij te kletsen.
Casio heeft de Casio EXILIM Hi-Zoom EX-H10 geïntroduceerd, een compacte digitale vakantiecamera met een 12,1 megapixel sensor, 10x optische zoom en een 24 mm-groothoeklens.
Medion heeft op de afgelopen Computex 2009-beurs in Taiwan drie nieuwe 11-inch netbook aangekondigd: de Medion Akoya Mini E1311, E1312 en 1315.