Pentax heeft een opvolger voor de robuuste Optio W80 geintroduceerd; de Optio W90 is een nog steviger 12 megapixel camera met HD-video opnamemogelijkheid.
Samsung heeft de Samsung Jet (S8000) in India uitgebracht als de Samsung Jet 2; waarom is niet helemaal duidelijk, aangezien het precies hetzelfde toestel is als onze Jet.
Nokia brengt binnenkort waarschijnlijk de Nokia C6 op de markt; dit touchscreen-toestel is inmiddels goedgekeurd door de Amerikaanse keuringsinstantie FCC.
Zanier Gloves heeft de "X-Plore.XGX" op de markt gebracht; dit zijn skihandschoenen met ingebouwde GPS, zodat je met je handschoenen de weg kan vinden.
Dell heeft de Dell Alienware M11x, een 11-inch gaminglaptop, ook verkrijgbaar gemaakt in Nederland; met de M11x kan je gamen in een HD-resolutie van 720p.
De LG Mini GD880, die LG eerder deze maand aankondigde, is vanaf april verkrijgbaar in Nederland en zal een adviesprijs hebben van 399 euro.
Een zending van 50 illegale mobieltjes, die de douane van Rotterdam enkele weken geleden onderschepte, bleken geen telefoons, maar verboden stun guns te zijn.
Telfort stunt deze maand met de Sony Ericsson Aino; deze Telfort WEBtopper is al gratis verkrijgbaar met een mobiel Telfort abonnement vanaf slechts € 14,95 per maand.
Google's Android-besturingssysteem is in een zeer korte periode tot de gehele mobiele sector doorgedrongen; ook low-end fabrikant Alcatel omarmt nu Android met de OT-980.
T-Mobile doet ook mee met de mini-trend in telecomland; de telecomprovider brengt de T-Mobile Pulse Mini, een kleinere editie van de originele Pulse, op de markt.
Met de komst van Windows Phone 7 Series krijgt ook Windows Mobile 6.5 een nieuwe naam; deze editie, die naast Phone 7 blijft bestaan, gaat voortaan als Windows Phone Classic door het leven. ...
Nokia heeft de Nokia 6216 classic, een NFC-toestel dat ook bruikbaar had moeten zijn als betaalsysteem, gecanceld; de kwaliteit ervan was toch niet goed genoeg.
SanDisk heeft aangekondigd te beginnen met de distributie van de 64GB SanDisk Ultra SDXC-geheugenkaart; dit is de hoogste capaciteit SD-kaart ooit van SanDisk.
TomTom heeft een nieuw model carkit voor de iPhone geintroduceerd; met deze ProClip-carkit bevestig je je TomTom niet op de voorruit, maar op je dashboard.
Door onze aanwezigheid op het Mobile World Congress hebben we een week overslagen, maar in week 8 (22 t/m 28 februari 2010) vind je weer de MediaMarkt-aanbiedigen op PortableGear.
Op internet is een conceptontwerp van de Nokia X10 uitgelekt; deze Symbian^3-smartphone zou beschikken over een 3,2-inch touchscreen en een qwerty-toetsenbord.
Samsung heeft drie nieuwe compactcamera's aangekondigd; de high-speed WB2000 met Full HD-video, de EX1 met 24mm groothoeklens en de waterproof WP10.
Mattel brengt de Barbie Video Girl Doll op de markt, een barbiepop met een ingebouwde pocketcamera aan de voorzijde en een kleuren LCD-scherm op haar rug.
HP introduceert vandaag een nieuwe tablet-pc met touch-technologie voor consumenten in Nederland: de HP TouchSmart tm2 notebook pc.
De Apple iPhone 3G en 3GS zijn vanaf 23 februari ook verkrijgbaar in combinatie met een 1-jarig abonnement van T-Mobile. Op dit moment biedt T-Mobile alleen 2-jarige iPhone abonnementen.
Volgens een recente studie van de Universiteit van Illlinois beinvloedt mobiel bellen tijdens het rijden het geheugen; de beller kan zich weinig meer van het gesprek herinneren.
Nokia, officieel niet aanwezig op het Mobile World Congress, heeft toch een aantal toestellen geintroduceerd; de C619, de W612 en de K512.
Sony heeft twee nieuwe camera's in de Cyber-shot serie geintroduceerd; de waterproof Cyber-shot TX5 met touchscreen en de Cyber-shot H55 met 10x optische zoom.
MSI heeft officieel de MSI Wind U160 netbook voor de Nederlandse markt aangekondigd; de mini-laptop kost 399 euro en beschikt over een 6-cel batterij voor een 15-urige accuduur.
In een mensenleven worden nooit alle verwachtingen ingevuld, ook niet op het Mobile World Congress; deze zaken miste PortableGear het meest op de 2010-editie van de beurs.
Deze week komt Marketplace World View voor Windows phone 6.5 beschikbaar; hiermee heb je via Windows phone 6.5 toegang tot alle applicaties van andere landen.
Elk jaar zijn er op het Mobile World Congress in Barcelona bij verschillende fabrikanten en merken altijd wel enige overeenkomstige ontwikkelingen te bespeuren.
Op het Mobile World Congress worden allerlei bijzondere mobiele telefoons getoond; zo is er een mobieltje te bewonderen die ook functioneert als afstandsbediening.
Samsung heeft op het Mobile World Congress 2010 de eerste LTE-netbook getoond; dankzij het gebruik van Samsungs eigen LTE modem chipset Kalmia is de netbook erg compact.
HTC heeft de HTC HD mini geintroduceerd, een compactere uitvoering van de HTC HD2; de HD mini is een Windows Mobile smartphone met touchscreen en is uitgerust met de HTC Sense interface.
HTC introduceert twee nieuwe Android 2.1 smartphones, de HTC Legend en de HTC Desire; dit zijn de eerste toestellen met een nieuwe HTC Sense versie met ondersteuning voor multitouch.
Acer heeft op het Mobile World Congress vijf nieuwe smartphones geintroduceerd: de neoTouch P300 en P400 (Windows Phones) en beTouch E110 en E400 en de Acer Liquid e (Android Phones).
Zoals verwacht heeft Microsoft vandaag op het Mobile World Congress een nieuwe generatie Windows Phone aangekondigd: de Windows Phone 7 Series.
Zoals verwacht hebben Nokia en de Symbian Foundation het nieuwe Symbian^3-platform aangekondigd, dat voor het eerst helemaal open source is.
Op het Mobile World Congress heeft Samsung de Samsung i8520 projectortelefoon getoond; het toestel beschikt ook over een zeer helder super AMOLED-display.
Toshiba blijft proberen succes te bereiken op de mobiele markt; op het Mobile World Congress introduceerde het bedrijf de Toshiba TG02 en de Toshiba K01.
Motorola heeft op het Mobile World Congress wederom een nieuwe Android-smartphone geintroduceerd; de Motorola QUENCH maakt gebruik van de MOTOBLUR-interface.
Intel en Nokia bundelen hun Moblin- en Maemo-softwareplatformen onder de naam MeeGo; dit platform is onder meer geschikt voor netbooks, tablets en mobiele telefoons.
Samsung heeft de Monte-familie verder uitgebreid met de Samsung Monte bar (C3200) en de Samsung Monte Slider (E2550); eerder werd al de originele Samsung Monte (S5620) getoond.
Samsung heeft vandaag de al eerder uitgelekte Samsung Wave (S8500), de eerste smartphone met een super AMOLED-display en met het bada OS, officieel gepresenteerd.
Volgens The Nielsen Company, een Amerikaanse mediabedrijf, versturen Amerikaanse tieners gemiddeld 10 sms-berichten per uur in de tijd dat ze niet slapen of op school zijn.
Met de introductie van de Sony Ericsson Xperia X10 mini en de Sony Ericsson Xperia X10 mini pro is de introductieregen van het Mobile World Congress in Barcelona begonnen.
De onlangs geintroduceerde Sony Ericsson Vivaz krijgt er een QWERTY-versie bij, de Sony Ericsson Vivaz pro. De Vivaz pro is zondagavond in Barcelona door de Zweeds-Japanse toestelfabrikant ...
Samsung introduceert tijdens het Mobile World Congress 2010 de Samsung Wave, de eerste telefoon met het nieuwe bada operating system van Samsung.
Sim-only aanbieder Simpel heeft de tariefstructuur aangepast; de oude sim-only bundels komen te vervallen en er worden vier nieuwe sim-only abonnementen aangeboden.
Pas bij het versturen van anonieme Valentijnsberichten via sms of mail op met het gebruik van betaalde sms-diensten; voor je het weet zit je ongewild vast aan een abonnement.
Toshiba introduceert een nieuwe multi-touchversie van de compacte 13,3-inch Satellite U500 laptop; de toevoeging van een touchscreen moet de navigatie nog soepeler maken.
De HTC Legend, een nieuwe Android-smartphone van HTC, zal in maart in Nederland bij KPN verschijnen; waarschijnlijk wordt het toestel volgende week officieel aangekondigd.
Google is bezig met de ontwikkeling van software waarmee het mogelijk moet worden om in de toekomst met je mobieltje direct vreemde talen te vertalen.
Op de A1 bij Twello is begin deze week een man van de weg geplukt omdat hij met twee mobieltjes tegelijkertijd zat te bellen; de man bleek ook nog eens drugs te vervoeren.