Het kon ook niet uitblijven: Samsung komt binnenkort waarschijnlijk ook met een iPad-concurrent; op internet is reeds de eerste foto van deze "Samsung Galaxy Tab" opgedoken.
De Samsung Wave (S8500), Samsungs nieuwste smartphone met het nieuwe bada-besturingssysteem, ondersteunt ook Swype waarmee je razendsnel kan typen.
Microsoft heeft op de Computex 2010-beurs in Taiwan "Windows Embedded Compact 7" onthuld; dit is een variant van Windows 7 die bedoeld is voor minder krachtige tablets.
Vodafone heeft het tarief voor mobiel internet op de mobiele telefoon in 42 landen verlaagd; met de nieuwe Internet op Reis bundel zou je tussen de 60 en 80 procent kunnen bezuinigen.
Nokia heeft de C-serie verder uitgebreid met de Nokia C2, een dual-sim toestel, en met drie verschillende Nokia C1-modellen die bedoeld zijn voor opkomende markten.
Acer heeft een Ferrari-editie van de Acer Liquid e geintroduceerd; deze Android 2.1-smartphone is nu helemaal uitgevoerd in Ferrari-stijl.
Sommige bedrijven hebben zogenaamde BHV'ers (bedrijfhulpverleners) in dienst die kunnen ingrijpen bij noodsituaties op de werkvloer; voor hen is er nu de BHVOne.
De Motorola FLIPOUT lekte reeds vorige maand uit, maar nu heeft Motorola de opvallende vierkante messaging-telefoon met swivel-toetsenbord daadwerkelijk officieel aangekondigd.
Speciaal voor het WK Voetbal introduceert Navigon de Navigon 8410 Sport Edition; daarnaast geldt er een speciale korting voor Navigons iPhone-applicatie met de kaarten van Zuid-Afrika.
Intel heeft op de Computex 2010 in Taiwain een prototype netbook met het nieuwe "Canoe Lake"-platform getoond: deze netbook is slechts 14mm dik.
LG heeft op de Computex 2010 in Taiwain een prototype van de LG UX10 tablet getoond; LG is bepaald niet de eerste fabrikant met een iPad-concurrent.
Verschillende internetretailers zijn begonnen met de uitlevering van de Sony Ericsson Vivaz Pro; deze Symbian S60-smartphone is voorzien van een 3,2-inch touchscreen en een qwerty-toetsenbord. ...
HP heeft de HP Envy 14, een 14,5-inch luxe design-notebook in Nederland geintroduceerd; dat is bijzonder, want voorgaande Envy-modellen kwamen niet naar Nederland.
LG heeft de LG GT350 messaging-telefoon nogmaals aangekondigd onder een nieuwe serienaam: het toestel ligt als de LG Town deze maand in de winkels.
Panasonic heeft de Panasonic Lumix DMC-FX70 geintroduceerd; dit is een compacte 14-megapixel camera met een touchscreen en een 5-voudige optische zoom.
LG heeft een nieuwe budgetvriendelijke full-touch telefoon geintroduceerd: de LG Viewty Snap (GM360) beschikt over een 3-inch touchscreen, een 5 megapixel camera en WiFi.
Acer breidt de Acer Aspire One-netbookserie binnenkort verder uit met de Acer Aspire One 533; deze 10-inch mini-laptop is voorzien van een Intel Atom N455- of N475-processor.
Op internet is de HTC Smart2 uitgelekt; ten opzichte van het originele model zou deze budgetvriendelijke smartphone nu voorzien zijn van WiFi en Office Suite.
Welke netbook- en notebook-aanbiedingen heeft de MediaMarkt in week 22 (31 mei t/m 5 juni 2010)? PortableGear heeft ze allemaal weer op een rij gezet.
De Samsung Wave (S8500), het eerste toestel met Samsungs bada-besturingssysteem en een zeer helder super-AMOLED-display ligt vanaf vandaag in de winkels.
Zoals verwacht heeft Asus op de Computex 2010 in Taiwan officieel de Asus Eee Pad aangekondigd; deze internet tablet moet de concurrentie aangaan met de Apple iPad.
Door overbelasting van het 3G-netwerk kan je als klant van T-Mobile storingen ondervinden als je op je smartphone of iPhone probeert te internetten.
Casio heeft een nieuwe compacte high-zoom camera geintroduceerd: de Casio EXILIM EX-H5 beschikt over een 12,1 megapixel sensor en een 10-voudige optische zoom.
Net als concurrent Asus heeft ook MSI op de Computex 2010 een iPad-concurrent geintroduceerd: de MSI WindPad 100 heeft een 10-inch display en draait op Windows 7.
Sinds 26 mei is het mogelijk persoonlijke stemhulp te krijgen via de mobiele telefoon; door op stemhulp.mobi 29 vragen te beantwoorden, wordt duidelijk welke partij het beste bij je past.
De laatste dagen van mei is de Nokia X6 extra scherp geprijsd bij Telfort; de Telfort WEBtopper van mei is al gratis verkrijgbaar vanaf slechts € 17,45 per maand.
"Das iPad is da", schrijft de Duitse Apple-site, op de Franse site lezen we "iPad est arrivé" en de Britten schrijven "iPad is here": de iPad is internationaal verkrijgbaar, maar nog steeds ...
Samsung heeft in de Verenigde Staten de Samsung NB30 Pro business-netbook en de nieuwe zakelijke Samung PL30- en PL80-notebookseries aangekondigd.
Acer heeft de Acer Stream aangekondigd; de Stream is een Android 2.1-smartphone met een 3,7-inch AMOLED-display, een 5 megapixel camera en WiFi en HSDPA.
Een Bulgaarse telecom-operator heeft een 'dodelijk' gsm-nummer uit de roulatie genomen; elke persoon die de laatste tien jaar het nummer gebruikte, is overleden.
Nadat de populaire advocaten-game <i>Phoenix Wright</i> al in meerdere delen furore heeft gemaakt op de Nintendo DS, is er nu ook een deel voor de iPhone verschenen.
Tele2 begint onder de noemer "Tele2 Zakelijk" een nieuw offensief op de zakelijke markt; onderdeel hiervan is onder meer het Tele2 Business Mobile SIM Only abonnement.
Van 24 t/m 30 mei 2010 houden alle MediaMarkten in Nederland de "Foto Mania"-week; tijdens deze periode zijn alle digitale camera's nog aantrekkelijker geprijsd.
Op 3 juni 2010 vindt de Nederlandse editie plaats van de Samsung bada Developer Day; het DevCamp. Deze dag draait alles om bada, het nieuwe besturingssysteem van Samsung.
Packard Bell heeft weer een nieuw model netbook in de populaire dot-serie aangekondigd; de 11,6-inch dot a is een 11,6-inch netbook die geschikt is voor HD-entertainment.
Dell heeft vandaag eindelijk officieel de Dell Streak internet-tablet aangekondigd; het toestel verschijnt eerst bij O2 in Groot-Brittannië.
HP roept 54.000 HP- en Compaq-laptops wegens brandgevaar; de lithium-ion accu van deze modellen zou oververhit kunnen raken.
Het toestel ligt nog niet eens in de winkels, maar toch is er al een firmware-update voor de Sony Ericsson XPERIA X2 uitgebracht; deze bevat onder meer een update naar Windows Mobile 6.5.3. ...
Modeontwerper Versace heeft, in samenwerking met ModeLabs, een eigen telefoon uitgebracht: de Versace Unique is een stijlvolle en kostbare full-touch telefoon.
Het was al een hardnekkig gerucht, maar nu heeft Sega dan eindelijk zelf bevestigd dat <i>Sonic the Hedgehog 4</i> vanaf juni ook voor de iPhone en iPod touch verkrijgbaar is.
Google heeft de nieuwste editie van het Android-besturingssysteem aangekondigd; Android 2.2 Froyo is sneller dan de huidige editie en ondersteunt Flash 10.1.
MSI heeft gisteren op een persconferentie voor de (inter)nationale pers de MSI Wind U160DX (een upgrade van de U160) en een concept-model van de MSI SketchBook getoond.
Samsung komt binnenkort wederom met een nieuwe goedkope full-touch telefoon: de Samsung Champ (C3300) heeft een 2,4-inch touchscreen en een 1,3 megapixel camera.
Packard Bell heeft de EasyNote LM-serie ingetroduceerd; de EasyNote LM is een 17,3-inch multimedia-laptop waarop je HD-films kan bekijken.
Google heeft op een conferentie in San Francisco nieuwe Android-smartphones getoond; onder hen waren onder meer de Samsung i5801 (Galaxy 3) en de Samsung i5500 (Galaxy 5).
Prepaid-aanbieder Lebara Mobile Nederland heeft in Nederland prepaid-aanbieder Chippie overgenomen; Lebara wil hiermee haar positie op het gebied van internationaal mobiel bellen versterken. ...
NTT DoCoMo heeft in Japan de nieuwe voorjaars-collectie mobieltjes getoond; deze komen niet naar Nederland, maar er zitten altijd wel enkele interessante modellen bij.
De strijd tussen Apple en Adobe heeft een nieuw hoogtepunt bereikt: Apple claimt dat de software van Adobe niet "open" is, terwijl Adobe zegt dat dit juist een van de speerpunten van de software ...
De muziekdienst Spotify is nu ook in Nederland gelanceerd; via Spotify kan je legaal online muzieknummers luisteren en deze streamen met je PC of mobieltje.
Een vrouw uit Toronto klaagt haar telecomprovider Rogers aan omdat door een telefoonrekening een buitenechtelijke relatie van de vrouw aan het licht kwam.