Sonim en Land Rover hebben gisteren de Sonim Land Rover S1 in Nederland gelanceerd; het toestel werd overhandigd aan Bart Dirven, een bekende Nederlandse bergbeklimmer.
De Nokia 3720 classic, Nokia's eerste robuuste telefoon die stoot-, stof- en waterbestendig is, is inmiddels verkrijgbaar in Nederland tegen een adviesprijs van 150 euro.
Nokia heeft de Nokia 3720 classic officieel aangekondigd; dit toestel (dat al eerder uitlekte) is een robuuste telefoon die stoot-, stof- en spatwaterbestendig is.
Mobiel weblog <i>MobileCowboys</i> weet deze week te melden dat Nokia met een nieuwe robuuste en waterdichte telefoon komt, de Nokia 3720.
Voor de aanvang van het World Mobile Congress in Barcelona in februari zijn er verschillende nieuwe Samsung modellen uitgelekt: de B2100, Louve, Pivot en Memoir.
De Samsung B2700 is de nieuwste robuuste telefoon van Samsung. PortableGear testte zijn robuustheid in verschillende extreme omstandigheden.
2008 was weer een topjaar voor gadgetliefhebbers. PortableGear geeft een top 10 van de vetste gadgets die in 2008 de revue zijn gepasseerd en die het herinneren waard zijn.
Vanaf vandaag is de Sonim XP3 in Nederland beschikbaar; met deze robuuste mobiele telefoon richt Sonim zich met name op gebruikers die werken of sporten in extreme omstandigheden.
De SAR-waarde is de straling die een mobieltje afgeeft. PortableGear deed een inventarisatie naar de GSM's met de hoogste en laagste SAR-waarden.
Samsung heeft op de IFA in Berlijn de Samsung B2700 en de Samsung D980 getoond; de B2700 is een mobieltje voor ontspanning en de D980 een nieuwe dual-sim met touchscreen.
De Amerikaanse fabrikant Tetra komt de T-Pad, een supersterke telefoon. Eerder brachten Sonim en Samsung supersterke mobieltjes op de markt.