Overzicht horlogetelefoons

Met sommige horloges kan je tegenwoordig ook bellen. PortableGear zet enkele van deze Watch Phones van de afgelopen jaren op een rij.

Op het Mobile World Congress 2009 in Barcelona introduceerde LG twee opvallende telefoons. Een ervan was de LG GD900 Crystal, een doorzichtige telefoon. Het andere opvallende model was de LG GD910 (foto), een geavanceerd polshorloge met onder meer touchscreen en ingebouwde camera. Dankzij de ingebouwde camera is videoconferencing met de LG GD910 mogelijk, hoewel het scherm met 1.43" inch misschien wel een beetje klein is om alles goed te kunnen volgen. Daarnaast kan je op de GD910 ook snel internetten dankzij de ondersteuning van 3G/HSDPA. De LG GD910 is waarschijnlijk een van de weinige polsmobieltjes die (later in 2009) in Nederland verkrijgbaar zullen zijn.

LG GD910 Watch Phone

Over een polsmobieltje van Samsung gingen al lange tijd geruchten. Op het Mobile World Congress 2009 toonde de Koreaanse pas daadwerkelijk echt de Samsung S1100 Watch Phone, een horloge waar je ook mee kan bellen. De S1100 is in elk geval voorzien van een volledig touchscreen, Bluetooth en speakerphone. Meer informatie was er op het moment van schrijven niet over bekend. Ook is het onduidelijk in welke landen dit polsmobieltje uitkomt.

Samsung S1100 Watch Phone

Het Amerikaanse Phenom Communications (niet te verwarren met de Phenom-processors van fabrikant AMD) bracht in 2008 de Phenom Watch Phone op de markt. Dit polsmobieltje beschikt naast de mogelijkheid om hem als telefoon te gebruiken ook over een mp3/mp4-speler en een digitale camera. Je krijgt verder de beschikking over een 1,3 inch touchscreen-display, Bluetooth, USB-aansluiting, speakerphone en een microSD-kaartslot (tot 2GB) om het geheugen uit te breiden. De Phenom Watch Phone is momenteel niet verkrijgbaar in Nederland; als je hem graag wil hebben zal je hem moeten importeren uit de Verenigde Staten.

Phenom Watch Phone

Sony Ericsson introduceerde in september 2008 enkele stijlvolle Bluetooth-dameshorloge onder de naam Bluetooth MBW-200. Met deze horloges kan je niet echt bellen, maar wel functioneren ze als een hulpmiddel om telefoontjes snel te kunnen managen. Zo laat het horloge door middel van de Bluetooth-technologie zien wie de beller is en trilt hij als je telefoon overgaat of als je een sms'je ontvangt. De horloges uit de Bluetooth collectie bestaan uit krasbestendig mineraal kristalglas met een anti-reflecterende laag voor optimale leesbaarheid en glans. De MBW-200 serie is verkrijgbaar in Nederland.

Sony Ericsson Bluetooth MBW-200

portablegear.nl

Gerelateerd producten

Gerelateerd nieuws

Volgend en vorig nieuwsbericht