HP introduceert Rossignol-notebooks

HP introduceert in samenwerking met Rossignol, een lifestyle-bergsportmerk, twee limited edition-notebooks: de HP Pavilion dv6 Rossignol-editie notebooks.

Van deze speciale modellen in de HP Pavilion dv6-serie is de Attraxion VIII Echo - die speciaal is ontworpen voor vrouwen - vanaf half januari in Nederland verkrijgbaar, voor een adviesprijs van € 799,-.

Je kan de notebooks personaliseren met exclusieve wallpapers, ontworpen door Rossignol. Daarnaast is het delen van foto's en documenten op de nieuwe notebooks eenvoudig: via de meegeleverde Adobe Photoshop Elements en Adobe Premiere Elements kan je foto's en video's maken en deze vervolgens direct delen via sociale netwerken als Twitter of Facebook. Daarnaast staat bij de ontwikkeling van Rossignol-ski's duurzaamheid centraal. Daarom is de verpakking van de notebooks gemaakt van gerecycled materiaal en geprint met inkt op soja- en waterbasis.

HP levert de notebooks met een bijpassende tas. Beschikbare accessoires zijn een optische muis, batterij met lange levensuur en HP stereo-headsets.

HP Rossigol notebook

Kijk voor meer informatie over de nieuwe notebooks en de samenwerking tussen HP en Rossignol op www.hp.com/eur/rossignol.

portablegear.nl

Gerelateerd producten

Volgend en vorig nieuwsbericht