Dell Aero uitgebracht in de VS
De Amerikaanse telecomoperator AT&T heeft de Dell Mini 3i in de Verenigde Staten uitgebracht onder de naam Dell Aero; er zijn nog geen plannen voor een Europese release.
De Dell Mini 3 werd eind oktober 2009 officieel aangekondigd en verscheen toen in China en in Brazilië bij de operators China Mobile en America Movil. Het Android-toestel was daar zo succesvol, dat AT&T begin dit jaar liet weten de Dell Mini 3 op de Amerikaanse markt te brengen. Nu is het dan eindelijk zover: AT&T heeft officieel aangekondigd de Dell Mini 3 onder de naam Dell Aero in de Verenigde Staten op de markt te brengen.
De Dell Aero is een compacte Android-telefoon met een 3,5-inch touchscreen, GPS en een 5 megapixel camera. Dell lijkt vooralsnog geen plannen te hebben om de Aero in Nederland uit te brengen. Voor de Amerikaans markt heeft Dell overigens ook een internet tablet in de planning staan: de Dell Streak.
Gerelateerd nieuws
- Dell stopt met Android-smartphones
- Gadgets 2010 jaaroverzicht: Amerikaanse gadgets en Nederland
- Nieuwe Dell Android-smartphones in India
- Windows Phone 7: Dell Venue Pro
- Dell Lightning, Thunder, Smoke en Flash uitgelekt
- Dell Streak: 5-inch Android-tablet
- AT&T brengt Dell Mini 3 smartphone naar VS
- Dell Mini 3 smartphone eindelijk officieel